fbpx
Kredyt gotówkowy całkowicie online – w jakim banku?

Kredyt gotówkowy całkowicie online – w jakim banku?

W obecnych okolicznościach przyrody ( pandemia) większość spraw staramy się załatwiać zdalnie, z domu. W ten model wpisują się pracodawcy, w wielu miejscach umożliwiając wykonywanie swoich obowiązków z miejsca zamieszkania, ale już nawet i urzędy, do których nagle można wysłać coś mailem, czy zadzwonić. O przeniesieniu większości handlu do sieci nie wspomnę.

Dla bankowców ten trend też jest widoczny i instytucje finansowe starają się w jak największym stopniu przenosić się do sieci, jednak często nie koniecznie z dobrym skutkiem. Teoretycznie wszystko można zrobić w wielu wypadkach z aplikacji, czy bankowości internetowej, ale często bez wizyty w oddziale nie obejdzie się np. kiedy starasz się o kredyt.

Dlatego dziś poszukam oferty kredytów online, z których możesz skorzystać bez wychodzenia z domu i bez wizyty w oddziale. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, i szukasz obecnie kredytu przez internet to zapraszam.

kredyt online przez internet
*źródło pixabay

W jakim banku możesz uzyskać kredyt gotówkowy online?

Poniżej przygotowałem krótkie zestawienie banków, i firm pożyczkowych które pozwalają na załatwienie większości formalności kredytowych zdalnie, dzięki czemu oczywiście zaoszczędzisz sporo czasu, no i nie nie narażasz się w czasach pandemii.

  • Alior Bank – Pożyczka na selfie w Alior Banku to pożyczka online udzielana bez wychodzenia z domu i bez wizyty kuriera. Kwota pożyczki od 500 zł do 150 tys. zł i okres kredytowania od 3 do 120 miesięcy oprocentowanie 7,49% to najważniejsze cechy tej oferty. Chcesz skorzystać? Zajrzyj tutaj
  • Citi bank – Jedna z tańszych ofert kredytu gotówkowego na rynku, z rrso 8,65 dla nowych klientów. Do tego wysokie kwoty aż do 150 000 zł i możliwość skorzystania całkowicie online to główne atuty tej oferty. Sprawdź czy dostaniesz, wypełnij wniosek tutaj.
  • TF Bank – do 80 000 zł na okres do 108 miesięcy w kredycie online dostępnym na platformie bancovo. Realne są nieco mniejsze kwoty i na mniejszy okres, ale zależy to od oceny klienta.
  • PKO BP – Miniratka online jest dostępna, dla klientów spoza tego banku, ale tylko do kwoty 4500 zł, na więcej mogą liczyć osoby, które założą tam rachunek. Jeśli potrzebujesz jednak niewielkiej kwoty, bez wielkich formalności i na rozsądnych warunkach to możesz zajrzeć tutaj.

Smartney – firma pożyczkowa z bankowej grupy francuskiego oney bank umożliwia wzięcie pożyczki online nawet do 60 000 zł na 5 lat, a na oświadczenie do 15 000 zł, wszystko przez internet. Tutaj sprawdzisz ofertę

Kredyt prawie online – na umowę do banku

Poniżej jeszcze dwie warte uwagi propozycje, w których decyzję poznasz podczas rozmowy telefonicznej, a wyjść z domu musisz jedynie aby podpisać w oddziale umowę kredytową, więc ograniczasz to do minimum.

  • Santander Consumer Bank – kredyt gotówkowy do 35 000 zł z procesem głównie przez telefon, dla którego rrso zaczyna się od 9,48 %. Dla klientów, którzy mieli tam kiedyś np. raty bank potrafi być bardzo elastyczny. Umowę można podpisać po otrzymaniu decyzji w oddziale lub np. kurierem. Tutaj możesz zamówić rozmowę.
  • Kasa Stefczyka – pożyczka fit w kasie to do 150 000 zł na 120 msc, bez patrzenia na ilość zapytań czy scoring jak w bankach ( nie znaczy, że bez BIK). Możliwość konsolidacji zobowiązań, także pozabankowych i proces głównie telefoniczny, z umową podpisywaną w oddziale. Sprawdź szczegóły tutaj.

Gotówka dla firm online?

A co instytucje finansowe mogą zaproponować online swoim klientom, którzy prowadzą własne firmy? Poza oczywistą możliwością złożenia wniosku w bankowości internetowej, w swoim banku, kredyty firmowe rządzą się swoimi prawami i całkowicie online bankowcy tego nie ułatwiają. Co więc można zrobić?

  • Alior bank – ten bank umożliwia wypełnienie wniosku online, natomiast w formalnościach pomaga doradca mobilny, który dojeżdża do klienta. Jest to więc jakiś pozór „kredytu online”
  • Leasing w IFL – to elastyczne finansowanie całkowicie online, bez sprawdzania BIK, oraz innych baz, także dla nowych firm i obcokrajowców. Decyzja o finansowaniu wydawana jest od razu. Ze względu na specyfikę, brak weryfikacji itp. nie jest to tanie rozwiązanie, ale możliwe jeśli gdzie indziej odmówiono. Więcej dowiesz się tutaj.
  • Faktoring Brutto – możliwość finansowania firmy, zarówno za faktury sprzedażowe jak i faktur zakupowych. Limit zakupowy dla firmy do 100 000 zł, proces całkowicie online, akceptacja warunków kodem sms, brak opłat stałych, prowizja jedynie za finansowanie danego zakupu, finansowanie przyznawane nawet najmniejszym firmom. Jeśli interesuje Cię ta oferta zajrzyj tutaj.
  • SMART Faktoring w SMEO – to dedykowany faktoring dla małych firm. Atrakcyjna stawka 2,4% za każde 30 dni finansowania faktury oraz darmowy limit na finansowanie faktur do 250 000 zł sprawiają, że jest to jedna z ciekawszych ofert na rynku. Wniosek online bez zbędnych formalności można wypełnić tutaj.

Na co zwrócić uwagę szukając kredytu online?

W wyborze dogodnego finansowania powinniśmy kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Wiele pojawia się ofert, które zdają się żerować na niewiedzy klientów, na przykład poprzez „fikcyjne” serwisy pożyczkowe. Obiecują one pożyczki bez baz, z bardzo korzystnym oprocentowaniem – niestety okazuje się potem, że pożyczkę otrzymamy po dokonaniu wpłaty…

Warto więc zdecydowanie korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, firm o których opinie łatwo znaleźć i zweryfikować.

Zdecydowanie należy także dobrać takie rozwiązanie, które będzie jak najbardziej dostosowane do naszych potrzeb, a nie pierwsze jakie uda się uzyskać. Konkurencja na rynku finansowym jest spora, warto więc porównać koszty uzyskania danej pożyczki/kredytu a przede wszystkim oprocentowanie, prowizję oraz ratę dla danego okresu kredytowania.

Oczywiście możliwości jest jeszcze kilka, ale przedstawiam te, które według mnie dają największe szanse na powodzenie, lub są najbardziej przystępne. Wychodzi nam z tego, że uzyskanie kredytu online w bankach jest możliwe głównie dla osób, które są klientami danej instytucji. W przypadku, kiedy chodzi o osoby z zewnątrz możliwości są nieco ograniczone, ale i tak jest kilka ciekawych ofert.

Ps. jeśli szukasz finansowania dla siebie lub firmy, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną, jestem również w stanie przeprocesować Twój wniosek w banku online, aż do momentu podpisu umowy w oddziale lub z doradcą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.