fbpx
Finanse po ludzku

Sankcja kredytu darmowego

Jak zmniejszyć swoje zobowiązania bez konieczności zaciągania nowego kredytu? Sprawdź jak możemy umorzyć część Twoich zobowiązań, dzięki sankcji kredytu darmowego!

Coraz więcej osób ma problemy ze spłatą swoich zobowiązań wobec banków. Raty kredytowe rosną w ogromnym tempie. Jednocześnie coraz trudniej o kredyt konsolidacyjny. Spada zdolność, banki robią się coraz bardziej niechętne. Jak radzić sobie w takiej sytuacji? Co możesz zrobić?

Masz drogie kredyty gotówkowe lub pożyczki? Pozwól nam bezpłatnie sprawdzić, czy da się umorzyć część z nich, zmniejszyć znacząco Twoje raty i być może uzyskać nawet zwrot gotówki ( poniesionych kosztów) dla Ciebie! To naprawdę może się wydarzyć, bez konieczności starania się o konsolidację, o kolejny kredyt – po co płacić kolejne koszty i prowizje?

Sankcja kredytu darmowego to rozwiązanie, które pozwala na to by zmniejszyć swoje zobowiązania kredytowe w bankach znacznie, i to bez konieczności zaciągania nowego kredytu, a także konsolidacji o którą może być obecnie trudno. A wiążą się też one z koniecznością płacenia kolejnych kosztów, prowizji itp. Jeśli natomiast chodzi o  sankcję kredytu darmowego to dotyczy ona póki co jedynie kredytów gotówkowych, które zawierają wadliwe zapisy umowne. Właśnie te wady powodują, że można je podważyć, a co za tym idzie sprawić, że koszty znacznie się obniżą. A przy droższych kredytach te korzyści dla klienta mogą sięgnąć kilkudziesięciu tysięcy na umowach na np. 100 000 zł kredytu.

Jak to możliwe?

Dzięki tak zwanej sankcji kredytu darmowego możemy dochodzić ( wraz ze współpracującą z nami kancelarią ) roszczeń wobec banków i firm pożyczkowych dotyczących pożyczek/kredytów gotówkowych. Podstawą do nich są wadliwe zapisy w umowach tych pożyczek/kredytów, które w wielu, naprawdę wielu z nich faktycznie się znajduje.

Dlatego jeśli jesteś klientem, który ma obecnie i spłaca umowy kredytowe np. w Nest banku, Getin, SKOK, Alior, Santander Consumer, i podobnych, to możesz przesłać nam te umowy do analizy – w ciągu jednego dnia ustalimy co da się uzyskać, otrzymasz od nas bezpłatnie analizę oraz kalkulację potencjalnych korzyści działania.

Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej analizy Twoich umów kredytowych? : 

sankcja kredytu darmowego - sprawdź jak możemy zmniejszyć Twoje kredyty
 • Analiza jest zupełnie bezpłatna. 
 • Prowadzenie sprawy nie wymaga żadnej inwestycji od klienta – jeśli jest sukces kancelaria pobierze % od ewentualnego zwrotu z banku, nie od klienta, a płacisz tylko za sukces
 • Jeśli nawet się nie uda to kredyt spłacasz jak dotąd nie ponosisz ryzyka
 • A jeśli się uda to dostaniesz nowy harmonogram z niższymi ratami i sporo niższą kwotę do spłaty. Korzyści przy dużych umowach sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Całość procesu po rozpoczęciu naszych działań zmierzających do uzyskania umorzenia/zwrotu w związku z sankcją kredytu darmowego może trwać kilka miesięcy, jednak ten czas i tak minie, więc warto choćby o tym pomyśleć, wygrzebać kilka swoich umów i wysłać nam do analizy. Nic nie ryzykujesz. W ciągu 1 dnia przeliczymy co można uzyskać. Zapraszam do kontaktu przez formularz poniżej lub na adres mailowy biuro@finansepoludzku.pl

UWAGA , Gotówka z SKD od razu po analizie!

Dzięki nowemu rozwiązaniu, możemy wspólnie z kancelarią prawną zaproponować odkup wierzytelności jaka wynika z wadliwej umowy kredytowej i SKD. Dzięki temu nie musisz czekać wiele miesięcy na decyzję i rozstrzygnięcie sytuacji. Nie bierzesz na siebie żadnego ryzyka ewentualnej porażki, możesz uzyskać mniejszą gotówkę ale od razu po analizie. Więc masz wybór, większa potencjalna korzyść, ale z ryzykiem i czekaniem rok lub więcej na rozstrzygnięcia, albo mniejsza ale pewna kwota w krótkim czasie.

Możesz więc wysłać analizy do umowy, a dzięki odkupowi możesz zyskać bardzo szybko sporą dodatkową gotówkę, która nie wiązała się z nowym kredytem, a należała Ci się bo umowa zawierała wadliwe zapisy. Te środki pozwolą na spłatę zobowiązań, opóźnień, albo chwilówek by wyczyścić BIK, to zależy od Ciebie!

Sprawdź jak może to wyglądać, prześlij umowy do analizy!

Skontaktuj się ze mną:

  Twoje Imię (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Numer telefonu (opcjonalnie)

  Temat

  Treść wiadomości

  Najczęstsze pytania:

  • Ile trwa analiza umów kredytowych? – Odpowiadamy najczęściej w ciągu 1 dnia, czasem szybciej już w kilka godzin można uzyskać informację na mail.
  • Ile kosztuje analiza umów? -Analiza jest bezpłatna dla klienta.
  • Czy ponoszę jakieś koszty w związku z tym działaniem? – Nie, kancelaria pokrywa koszty działania w sądzie, wynagrodzenie za sukces rozliczane jest ze zwrotu w banku.
  • Czy mogę wysłać umowy kredytu hipotecznego? – Na ten moment możemy zająć się tylko kredytami gotówkowymi.
  • Czy bank może wypowiedzieć mi umowę za takie działanie? – Nie, ponieważ my nie unieważniamy umowy, nie walczymy z bankiem o to, czy zadłużenie istnieje, podważamy jedynie wadliwe zapisy umowy. Skutkiem nie jest unieważnienie umowy.
  • Czy wasze działania mają wpływ na mój BIK? – Nie, ponieważ nie dochodzi do wypowiedzenia umowy, windykacji itp.