fbpx
Finanse po ludzku

Jak samemu wyczyścić BIK i BR poradnik

Zła historia kredytowa w BIK jest dla Ciebie problemem?

jak usunąć wpis w BIK

Dla wielu z osób, które trafiają do mnie bywa to kwestia, która blokuje im dostęp do finansowania nawet na wiele lat. Czy tak musi być? Nie koniecznie.

Są możliwości, które pozwalają na zmianę danych w BIK i poprawę swojej historii kredytowej stosunkowo szybko i bez wydawania tysięcy złotych na prawników! Warto przecież walczyć o możliwość powrotu do „finansowego życia”.

Przygotowałem dla Ciebie proste i tanie rozwiązanie. Dzięki mojemu nowemu poradnikowi będziesz w stanie samodzielnie starać się o usunięcie negatywnych danych z bankowych baz BIK oraz BR niezależnie czy są one związane z bankami, SKOK-ami czy firmami pozabankowymi.

Zamiast samodzielnie i bezskutecznie próbować znaleźć formułę, która będzie w stanie przekonać bank, czy firmę pożyczkową do zmiany BIK-u, możesz wykorzystać gotowe rozwiązanie. Bez tracenia czasu, bez płacenia za drogiego prawnika, bez szukania wzorów w internecie, które są niesprawdzone.

Co dokładnie otrzymasz?

  • Wzór pisma na usunięcie wpisów z BIK i BR ( aktualizacja wpisów i przesunięcie do sekcji statystycznej)
  • Otrzymasz też prostą konkretną instrukcję co zrobić.
  • Dodatkowo jako bonus otrzymasz także skargę do UODO, która posłuży Ci w trudniejszych przypadkach!

 Z tego wzoru przez ostatnie lata z sukcesem korzystało już ponad dwieście trzysta osób. Dołącz do nich. Usunięcie wpisów przez kancelarie prawne kosztuje od 500 zł w górę, nie przepłacaj!

Cena 35zł 20 zł

Wzór pisma i instrukcję „Jak samemu wyczyścić BIK i BR?” kupisz TUTAJ

Ps. A oto kilka opinii klientów, którzy skorzystali już z tego wzoru

Dołącz do tych osób, zmień swoją historię kredytową i zacznij działać już dziś!