fbpx
Finanse po ludzku

Jak odzyskać prowizje z banku lub firmy pożyczkowej po wcześniejszej spłacie ? Wzór pisma i bonusy!

Czy po 2012 roku spłaciłeś przed czasem kredyt, lub pożyczkę ? Jeśli tak, możesz starać się o proporcjonalny zwrot pobranych prowizji i opłat administracyjnych!

Pisałem o tym dokładniej tutaj i zapraszam Cię do zapoznania się z moim artykułem, powiem tylko, że obecnie zarówno wykładnia TSUE jak i UOKiK stoi po stronie klientów, więc masz zielone światło aby odzyskać te środki.

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Wiele osób pytało mnie czy może samodzielnie się o to starać, lub czy istnieje jakiś wzór jak odzyskać zwrot prowizjipisma... Teraz już tak!

Wykonałem wzór pisma z wezwaniem do zwrotu prowizji z banków czy parabanków, a Ty możesz z niego skorzystać.

Mało tego, poza samym pismem dostaniesz ode mnie instrukcję w pdf – kilkanaście stron, które wytłumaczą Ci co masz zrobić. Dodatkowo umieściłem tam także wzór skargi do UOKiK w wypadku negatywnej odpowiedzi z danej instytucji, więc masz nie jedno a aż dwa pisma w pakiecie.

Oczywiście nadal ze względu na specyfikę tematu nie mogę zagwarantować sukcesu w 100 % przypadków – Polskie Banki nie zawsze chcą akceptować decyzji UOKiK i TSUE przychylnych klientom, ale wtedy oczywiście nadal mogę pomóc uzyskać zwrot już za pomocą kancelarii, lub po prostu firmy odkupującej takie sprawy, ale w wielu przypadkach możesz samodzielnie postarać się o należny Ci zwrot. Duża część z banków czy SKOK-ów będzie zmuszonych do tego by respektować najnowsze wyroki. Większość firm pożyczkowych, czy też chwilówek już to robi, bez konieczności walczenia po sadach, tutaj ostatnia odpowiedź na takie pismo z firmy Rapida:


„Działając w imieniu Rapida sp. z o.o. informuję, że wniosek oraz reklamacja dotycząca ponownego rozliczenia pożyczki została uznana. Uprzejmie informuję, że na rachunek bankowy, z którego dokonano spłaty zobowiązania, zostanie przelane 1215,28 zł z tytułu całościowego rozliczenia zobowiązania.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostaję do dyspozycji.”

 

A tutaj mail od jednego z klientów:

jak odzyskać prowizję od spłaconego kredytu

 

Podsumowując decydując się TERAZ otrzymasz ode mnie dostęp do :

  • Wzóru pisma dotyczącego zwrotów prowizji
  • Gratis otrzymasz instrukcję w PDF
  • Dostaniesz wzór Pisma ze skargą do UOKiK

Ile to wszystko kosztuje?

Sam wzór pisma jak i instrukcja warte są grubo ponad 100 zł, do tego dochodzą wartościowe dodatki, co sprawia że cały pakiet wart jest ok 139 zł, ale czytelników bloga przygotowałem promocyjną ofertę ze wszystkimi tymi bonusami – ważną tylko do końca miesiąca, możesz skorzystać z niej w poniższej Cenie:

Cena 20,48 zł

Wzór pisma jak odzyskać prowizję po wcześniejszej spłacie kredytu lub pożyczki, możesz zakupić z bonusami TUTAJ. Zapraszam