fbpx
Dobry doradca kredytowy – wyróżnienie dla Finanse po ludzku

Dobry doradca kredytowy – wyróżnienie dla Finanse po ludzku

Dziś kolejna okazja by się pochwalić. Po zeszłorocznym umieszczeniu bloga Finanse po ludzku wśród tych, które warto czytać, tym razem to serwis oferteo.pl przyznał nam wyróżnienie. Stało się to już po raz kolejny, wiec tak jak w 2020 roku tak w 2021 roku zostaliśmy wybrani Najlepszymi Specjalistami od Kredytów w Mińsku Mazowieckim (okolicach). Co dla Ciebie ważne, zajmujemy się klientami z całej Polski. więc każdy może skorzystać z dobrego doradcy kredytowego…

Dziękujemy za wyróżnienie 🙂 Mam nadzieję, że dla naszych klientów to będzie kolejny powód by skorzystać z naszej pomocy.

dobry doradca kredytowy
*źródło oferteo

W czym możemy pomóc Tobie i w czym się specjalizujemy?

Od wszystkiego to znaczy od niczego, tak podobno wygląda to w kwestii specjalizacji. Podobnie jest u nas. Co prawda będziemy w stanie pomóc uzyskać kredyt hipoteczny, albo kredyt dla spółki, jednak skupiamy się na pomocy w zakresie:

 • Spłata chwilówek, nawet jeśli jest ich dużo.
 • Kredyty konsolidacyjne, także dla osób z wieloma zobowiązaniami i wysokimi saldami.
 • Kredyty dla małych firm, także z zaległościami w urzędach.
 • Pomoc w wychodzeniu z zadłużenia, antywindykacja, upadłość.
 • Pożyczki oddłużeniowe, na spłatę windykacji, KRD i nie tylko.
 • Kredyty hipoteczne

Oczywiście zapraszam do skorzystania z bezpłatnej analizy Twojej sprawy i sytuacji, po czym przygotujemy rozwiązanie i postaramy się pomóc uzyskać finansowanie. Większość spraw możemy załatwić online.

Dlaczego warto skorzystać z doradcy kredytowego?

Dzięki współpracy z doradcą możesz uzyskać wiele korzyści. Przede wszystkim specjalista od kredytów ma wiedzę, która służy klientom, znaleźć jak najszybszą drogę do dobrego finansowania. Czasem pomaga także wyprostować sprawy w BIK i innych bazach, uzyskuje finansowanie pomostowe i wiele więcej. Generalnie więc, w wielu przypadkach bez doradcy ani rusz.

Jakie są główne plusy współpracy z pośrednikiem kredytowym ?

 • Doradca kredytowy zna wiele ofert banków, możesz uzyskać w jednym miejscu kilka ofert i wybrać najlepszą.
 • Specjalista zna metodykę instytucji finansowych, zna ich podejście i potrafi ocenić gdzie będziesz mieć największe szanse na kredyt.
 • Nie robisz wielu zapytań na oślep.
 • Dostaniesz analizę swojej sytuacji, raportu BIK i ewentualną ścieżkę naprawczą.
 • Gdy potrzebujesz np. spłaty chwilówek, zaległości w urzędach to możesz liczyć na pomoc w uzyskaniu finansowania pomostowego.
 • Często doradca ma dostęp do rozwiązań, do których klient praktycznie nie miałby „dojścia”.

Kto może skorzystać z naszej pomocy w uzyskaniu kredytu?

Obsługujemy całą Polskę. Przeanalizujemy w zasadzie każdą sytuację, która tego wymaga. Jeśli nie będziemy w stanie pomóc, to doradzimy ewentualnie coś bezpłatnie ( np. dziś telefonicznie przekazałem klientowi gdzie może starać się o finansowanie – dla nas było to nie możliwe).

Do kontaktu zapraszamy więc zarówno osoby pracujące, jak i te na działalności gospodarczej.

Nie pomożemy uzyskać finansowania niestety osobom z nieudokumentowanym dochodem, z dokumentami budzącymi wątpliwość, także tym którzy podchodzą do tematu arogancko lub niepoważnie. W sytuacji gdy masz już egzekucje, nie uzyskamy finansowania – będziemy mogli zaoferować jedynie pomoc prawnika w oddłużaniu.

Jak wybrać dobrego doradcę kredytowego?

Podsumowując dodam jeszcze na koniec, jak wybrać odpowiedniego specjalistę od kredytów. W sieci możemy spotkać wiele ogłoszeń oferujących pomoc w uzyskaniu kredytu, czy pożyczki. Wiele z nich umieszczanych jest przez np. osoby promujące linki partnerskie, zarabiając na polecaniu różnych instytucji. Nie doradzą one niestety odpowiednio klientowi. Zdarzają się także strony, w których należy podać swoje dane osobowe w celu uzyskania jakichś ofert, jednak potem nasze dane znikają, lub dostajemy ofertę pożyczki – z przymusem zapłacenia opłaty wstępnej. Jak nie trafić na taką sytuację i wybrać doradcę, który będzie w stanie Tobie pomóc?

Co sprawdzić i jak wybrać doradcę kredytowego:

 • Sprawdź czy znajduje się w rejestrze pośredników kredytowych KNF ( pośrednik powinien mieć nadany numer )
 • Poszukaj danych kontaktowych i rejestrowych
 • Sprawdź opinię w różnych miejscach, nie tylko na stronie pośrednika – także na oferteo, google, Facebooku itp.
 • Jeśli to możliwe, możesz zerknąć na portal linked in sprawdzić, jakie doświadczenie zawodowe ma dany doradca.
 • Sprawdź stronę internetową, czy jest bezpieczna ( protokół ssl – kłódeczka przed nazwą witryny), możesz też sprawdzić regulamin czy politykę prywatności jeśli masz jakieś wątpliwości – serwisy, które nie zajmują się pośrednictwem, a tylko zbierają dane by wysłać Twojego leada do dziesiątek firm pożyczkowych piszą, że są tylko miejscem na reklamę, albo udostępniają oferty kredytowe. Więc to daje jasność, że tam nie uzyskasz bezpośrednio pomocy.

Mam nadzieję, że jeśli szukasz finansowania uda Ci się znaleźć odpowiednią pomoc. Będzie mi miło, gdy zaczniesz od skorzystania z naszej bezpłatnej analizy. W razie pytań zapraszam Cię do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.