fbpx
Bankier poleca „Finanse po ludzku”

Bankier poleca „Finanse po ludzku”

Serwis Bankier.pl opublikował niedawno zestawienie blogów finansowych, które warto czytać i odwiedzać. Miło mi pochwalić się przed Wanu uwzględnieniem w tym zestawieniu także mojego skromnego bloga „Finanse po ludzku” 🙂 Wszystko to w momencie, w którym akurat złapałem „dołek” i zastanawiałem się co dalej…

Jak widać systematyczna praca się opłaca, a jednocześnie daje mi to informację zwrotną, że poświęcanie czasu na rozwój bloga, na dzielenie się wiedzą z innymi ma duży sens. Mam nadzieję, że nadal uda mi się tworzyć wartościowe treści, które będą pozwalały poprawiać Wam swoje finanse osobiste i firmowe, lepiej oszczędzać, wyjść z długów czy zwiększyć zarobki.

Wśród innych wyróżnionych blogów znalazły się też inne znane strony min.

i inne.

Całe zestawienie wartościowych blogów finansowych możecie znaleźć tutaj

Z czystym sumieniem mogę polecić każdy z tych blogów, ba w wielu kwestiach każdy z nich będzie lepszy od mojego 🙂 Z pewnością od każdego z uwzględnionych można wyciągnąć dla siebie mnóstwo cennych informacji, a jest to przecież wiedza dostępna praktycznie za darmo.

Poniżej jeszcze zrzut z komentarza, który dotyczy mojego bloga Finanse po ludzku, zgadzasz się z tym? 🙂 Jeśli tak to zostaw proszę komentarz.

*źródło https://www.bankier.pl/smart/

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.