fbpx
Kredyt gotówkowy w InBank w praktyce

Kredyt gotówkowy w InBank w praktyce

Inbank to stosunkowo „nowy” gracz na polskim rynku finansowym. A jeśli coś jest nowe, to budzi wątpliwości 🙂 Dziś przyjrzę się ofercie kredytu gotówkowego w tym banku, sprawdzę kto powinien się nim zainteresować i jakie są jego warunki. Zapraszam.

kredyt w inbank opinia
* źródło inbankpolska.pl

Czy Inbank to naprawdę bank?

Inbank to bank założony w 2010 roku w Estonii, a jest obecny już na 8 europejskich rynkach, gdzie obsługuje klientów detalicznych. Na Litwie i Estonii jest wiceliderem rynku „consumer finance”. Od 2017 świadczy usługi także w Polsce na mocy unijnego paszportu. Oznacza to tyle, że podlega on pod Estoński odpowiednik KNF, ale ma też pozwolenie polskiego urzędu, działa na naszym terenie całkowicie legalnie.

Inbank to bank działający w 100 % online, więc z wszystkich jego usług da się skorzystać przez internet, bez wychodzenia z domu. Inbank działa w sektorze konsumenckim, a więc jego oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych. W swojej ofercie ma lokaty, kredyty
ratalne i kredyty gotówkowe. My zajmiemy się tym ostatnim.

Jak wygląda kredyt gotówkowy w Inbanku?

Inbank oferuje klientom kredyt gotówkowy dostępny w 100 % online, co oznacza, że umowę można podpisać na odległość, bez konieczności wizyty w oddziałach, spotykania się z doradcami itp. Taki kredyt możemy uzyskać do kwoty 50 000 zł na okres do 72 miesięcy,

Jakie są mniej więcej warunki cenowe kredytu w Inbanku? Oferta zależy ostatecznie od oceny klienta i wynegocjowanych warunków, ale uśredniając dla kwoty 20 000 zł na maksymalny okres bez ubezpieczenia rata wyniesie ok 393 zł z RRSO na poziomie 12,90 %, natomiast z ubezpieczeniem rata wzrośnie już do ok 439 zł z RRSO ok 17,80 %.

Rejestracja i wniosek kredytowy przez internet w Ibanku

Aby ubiegać się o kredyt wystarczy zarejestrować się w serwisie banku, oczywiście online lub napisać do mnie, abym poprowadził Cię sprawnie przez ten proces ( moja pomoc jest bezpłatna).


Jeśli składasz wniosek samodzielnie – wypełniasz formularz na stronie www, a po podaniu danych otrzymasz specjalny e-mail rejestracyjny, ustalasz hasło dostępu i będziesz mógł podpisać umowę o bankowość elektroniczną. Teraz wystarczy już tylko wypełnić wniosek kredytowy. Wstępną decyzję otrzymasz praktycznie od razu. Jeśli bank wymaga dodatkowych dokumentów należy je przesłać na adres mailowy banku, a następnie w wypadku pozytywnej decyzji ostatecznej otrzymasz link do oferty i umowy.

Wystarczy, że wykonasz wtedy przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł i potwierdzisz umowę kodem sms a otrzymasz potem podpisaną umową kredytową, a następnie bank wyśle przelew na Twoje konto.

Jakie są plusy tej oferty i kto powinien się nią zainteresować?

Kredyt gotówkowy w Inbanku ma kilka cech, które czynią go ciekawym rozwiązaniem:

  • Dostępny jest całkowicie online, nie wymaga podpisów, wizyt w oddziale czy kuriera.
  • Maksymalna kwota bez zgody współmałżonka to 50 000 zł
  • Bank nie widzi chwilówek na ten moment.
  • Klienci z działalnością mogą uzyskać kredyt bez zaświadczeń z ZUS i US.
  • Minimalny akceptowany okres trwania działalności to 6 msc.
  • Krótki wniosek, a umowa ma tylko 4 strony z załącznikami.
  • Klienci z umowami na czas określony mogą skorzystać z maksymalnego okresu kredytowania.

Podsumowując, pod względem cenowym kredyt gotówkowy w Inbanku to rozwiązanie ze średniej półki. Kwota kredytu i okres kredytowania nie powala w porównaniu z innymi bankami, ale zalety tego produktu mogą być dla wielu klientów kluczowe, w specyficznych sytuacjach, w których finansowanie w innych bankach nie jest możliwe.

Ps. Przypominam, że wniosek w tym banku możesz przeprocesować z moją pomocą, bezpłatnie, bo banki mi płacą:) Skontaktuj się ze mną w tym celu.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.