fbpx
Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank w praktyce

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank w praktyce

Każdy może znaleźć się w sytuacji, w której wystąpi nagła potrzeba posiadania określonej kwoty gotówki. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie zgromadzić odpowiednie oszczędności na koncie.  W takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się produkt, jakim jest kredyt gotówkowy. Jednym z banków oferujących takie rozwiązanie jest Santander Consumer Bank w którym o kredyt można starać się całkowicie online.

Sam bank nazywa siebie „bankiem od kredytów”, a od lat nastawiony jest właśnie na udzielanie kredytów konsumpcyjnych, czy pożyczek finansujących zakupy ratalne. Bank na Polskim rynku działa bardzo długo, ma też dość duże grono powracających klientów, głównie ze względu na to, że osoby korzystające z jego oferty zazwyczaj mają dość łatwą ścieżkę do uzyskania finansowania w nagłych wypadkach, nawet na oświadczenie.

Do kogo jest skierowana oferta kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank skierowany jest do klientów indywidualnych. Przez internet możemy uzyskać finansowanie do kwoty 50 000 zł na okres do 84 miesięcy. Dla nowych klientów jednak maksymalna kwota to do 35 000 zł. Jeśli chodzi o warunki finansowania to zależą one od oceny klienta, natomiast RRSO takiego kredytu będzie się wahać od 11,34 % aż do 23, 54 %. Oferta jest więc na przeciętnym poziomie cenowym, porównywalnym min. z Getin. Tutaj możesz sprawdzić ofertę banku.

Uzyskaną gotówkę można wydać na dowolny cel. Nie ma więc znaczenia czy potrzebujesz pieniędzy na naprawę samochodu, wyjazd na wakacje czy leczenie.  W każdym z tych przypadków sprawdzi się kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank. Przed złożeniem wniosku o kredyt nie trzeba być klientem banku, jest on więc dostępny dla każdego kto spełni warunki finansowania. Oprócz umów o pracę bank akceptuje także:

  • umowy zlecenie,
  • umowy o dzieło,
  • z rent i emerytur,
  • dochody z najmu
  • z działalności gospodarczej
  • z działalności rolniczej

Wygodny proces wnioskowania o kredyt

Aby sprawdzić możliwość uzyskania kredytu wystarczy wypełnić odpowiedni formularz( znajdziesz go tutaj), a konsultant banku oddzwoni aby przeprocesować wniosek, a następnie skontaktuje się z propozycją kredytową. |Umowę wtedy można podpisać w oddziale lub przez kuriera. Całość można także załatwić przez internet, jeśli zdecydujemy się na kredyt całkowicie przez internet, wtedy jednak kwota możliwa do uzyskania spadnie do 25 000 zł, jednak całość z pewnością jest wygodniejsza.

Kto może skorzystać z finansowania w Santander Consumer Bank?

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank to przede wszystkim jasne i proste zasady. Oferta jest znana jako cenowo dość przystępna, a jednocześnie bank ma dość dobrą przyznawalność i wybacza wiele.

Znam sytuacje, w których klienci z historycznymi problemami, czy bez oceny punktowej po problemach w BIK otrzymywali finansowanie w tym banku. Dodatkowo dla stałych klientów bank umożliwia uzyskanie kredytu na oświadczenie, także dla dość dużych kwot. Całość przebiega dość sprawnie, więc obecnie jest całkiem sensowne rozwiązanie, jako alternatywa dla np. In banku, Getinu, czy takich firm jak Smartney.

Ps. Jeśli jesteś zainteresowany kredytem gotówkowym w Santander Consumer Banku możesz sprawdzić ofertę tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.