fbpx
375 zł do zgarnięcia w promocji bankowej BNP Paribas

375 zł do zgarnięcia w promocji bankowej BNP Paribas

Promocje bankowe to dobra okazja, aby inaczej niż zwykle to bywa – zyskać coś, lub zarobić dzięki danemu bankowi i oferowanemu produktowi. W takiej sytuacji to bank wynagradza nowego klienta za udział w danej akcji, na przykład w formie bonu do sklepu, nagrody rzeczowej czy po prostu gotówki.

Jesień to nie tylko okres, w którym można zbierać grzyby w lasach, to także moment kiedy banki mocniej angażują się w reklamowanie swoich produktów i dają okazję na skorzystanie ze specjalnych warunków dla nowych klientów. Nie inaczej jest w tym roku.

Jedną z ciekawszych jest promocja banku BNP Paribas, który klientom zakładającym rachunek Konto Otwarte na Ciebie w akcji „Zakupowy szał” oferuje bonus wysokości nawet 375 zł po spełnieniu warunków.

Na czym polega ta promocja ?

Klient otwierający konto Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas w promocji „Zakupowy szał” może otrzymać premię do 275 zł w gotówce i voucher 100 zł na zakupy do wykorzystania w sklepach Biedronka, w zamian oczywiście za aktywne korzystanie z konta od listopada do grudnia 2020 r. Klienci mogą wysyłać wnioski ze specjalnej strony do 31.10.2020 r. lub do wyczerpania puli dostępnych rejestracji, a jest ich 3000. W skrócie więc, za założenie konto możemy otrzymać dodatkowe środki.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać bonus?

Są dwa warunki, jakie należy spełnić aby otrzymać łącznie 375 zł premii od banku. Wypłacana jest ona etapami po ich spełnieniu. Nie są one zbytnio wygórowane i przy standardowym korzystaniu z rachunku nie powinno być żadnych problemów z ich spełnieniem:

  • W listopadzie należy wykonać przynajmniej 1 przelew oraz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Wtedy w grudniu bank przekaże na rachunek w banku 175 złotych w gotówce.
  • W grudniu natomiast trzeba pamiętać o  przynajmniej jednym przelewie oraz transakcji bezgotówkowej kartą na łączną kwotę min. 300 zł. Wtedy w styczniu bank przeleje 100 zł na konto oraz wyśle e-kod do Biedronki o wartości 100 zł

Kto możesz skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które aktualnie mają otwarte rachunki w banku lub są ich współposiadaczem. Podobnie wyłączone są osoby, które miały taki produkt i zamknęły je w okresie ostatnich 15 miesięcy, obowiązuje je karencja. Oczywiście założenie więcej niż jednego rachunku na siebie nie jest możliwe.

Jak skorzystać z promocji?

Aby móc zyskać na tej akcji promocyjnej należy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej (tutaj) a następnie uzupełnić swoje dane i co istotne zaznaczyć wymagane zgody marketingowe.

Po wysłaniu formularza otrzymamy mail z linkiem do wniosku o rachunek i tylko skorzystanie z niego umożliwia aktywne uczestniczenie i zaliczenie naszej rejestracji. Link przekieruje na stronę banku. Po uzupełnieniu wniosku o swoje dane umowę można podpisać na 3 sposoby.

  • Przez potwierdzenie tożsamości u kuriera
  • Poprzez aplikację GOmobile i tam wideoweryfikację
  • Stronę Autenti

Ważne, aby do 13 listopada nie zapomnieć o nadaniu numeru PIN do karty.

promocja bankowa zakupowy szał
źródło BNP Paribas

Czy Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas jest korzystne?

Bonus bonusem, ale czy takie konto jest w porządku, czego możemy spodziewać się zakładając taki rachunek? Bank oferuje klientom:

  • 0 zł opłaty za miesięczne prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za wypłatę z bankomatów Banku i Planet Cash,
  • 0 zł za zlecenie przelewu elektronicznego,
  • dostęp do rachunku dzięki bankowości elektronicznej i aplikacji GOMobile.

Ważne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.